`
18
specjalizacji
`
20
ekspertów
`
3
województwa
`
30
lat doświadczenia

Kancelarie

Kancelaria J. Bójko i Wspólnicy

Kancelaria J. Bójko i Wspólnicy („JBW”) to Kancelaria ekspercka stworzona przez wysokiej klasy prawników funkcjonujących w przyjaznej dla Klientów strukturze. Kancelaria JBW działa na Wybrzeżu oraz w Warszawie. Tworzą ją Prawnicy – eksperci i pasjonaci, od wielu lat praktykujący w wielu obszarach prawa publicznego i prywatnego. Do naszych specjalizacji należą w szczególności: prawo nieruchomości, infrastruktura (w tym infrastruktura krytyczna), inwestycje majątkowe, zamówienia publiczne, partnerstwo publiczno-prywatne, prawo energetyczne, prawo wodne, prawo ochrony środowiska, transakcje i restrukturyzacje majątkowe, oraz wparcie prawne sektora przemysłu ciężkiego i wydobycia, bankowość i sektor finansowy, a także aspekty prawne cyberbezpieczeństwa i zamówienia publiczne.

Strona www
Rogalski i Wspólnicy

Założycielem kancelarii jest prof. dr hab. Maciej Rogalski. Prof. M. Rogalski wykonuje zawód radcy prawnego od 25 lat. Wcześniej ukończył aplikację sędziowską. Zawód racy prawnego początkowo wykonywał jako prawnik w dużych międzynarodowych korporacjach, kierując kilkudziesięcioosobowymi zespołami prawników. W 2009 r. został uznany przez dziennik Rzeczpospolita za najlepszego prawnika przedsiębiorstw (in-houselawyer). Od kilku lat prowadzi kancelarie jako partner i właściciel.

Strona www

Praktyki

Compliance
Nieruchomości
Ochrona środowiska
Prawo energetyczne
Prawo telekomunikacyjne
Zwalczanie nadużyć / współpraca międzynarodowa w sprawach karnych
Regulacje sektorowe
Prawo konkurencji i konsumentów
AML
Prawo własności intelektualnej / Prawo mediów
Przestępczość gospodarcza
Odpowiedzialność administracyjna / administracyjne kary pieniężne
Prawo farmaceutyczne

NOWA FILOZOFIA WSPÓŁPRACY PRAWNIKÓW DLA KLIENTÓW

Wyspecjalizowana Platforma Ekspercka

Konsorcjum Kancelarii to nowa formuła na Polskim rynku współpracy prawników w celu zapewniania najwyższej jakości usług prawnych na najbardziej atrakcyjnych warunkach.

Konsorcjum Kancelarii to odpowiedź na dzisiejszy rynek usług prawniczych i potrzeby Klientów – tworzymy Konsorcjum Kancelarii, które jest wyspecjalizowaną Platformą Ekspercką.

 

Kiedyś uświadomiliśmy sobie, że specjalizujący się rynek generujący specjalistyczne potrzeby – wymaga wyspecjalizowanych (eksperckich) kancelarii. Dzisiaj już wiemy, że złożoność branż/przedsiębiorstw naszych Klientów wymaga odpowiedniego warsztatu eksperckiego i kompleksowej obsługi. Konsorcjum Kancelarii stworzone zostało po to, aby sprostać tym wymaganiom.

Kontakt

Rogalski i Wspólnicy

+48 602 206 138
ul. Jaktorowska 5A m. 120
01-202 Warszawa

Kancelaria JBW

+48 58 305 46 63
ul. Targ Rybny 11a/4
80-838 Gdańsk